Biz Kimiz ?

Kara Mustafa Tarım Makineleri

1957'den bugün'e kadar gelen firmamız Kara Mustafa Cengiz tarafından kurulmuştur.

Kendi öz sermayesi ile yapılanan (hiçbir sermaye desteği almayan), kendi bünyesinde sağladığı disiplin, hedeflediği amaç ve inandığı ilkelerden asla ödün vermeyen yapısı ile yaptığı çalışmaları sonucunda Kalitesiyle hızla Türkiye'ye yayılan Firmamız Teknoloji'yi yakından takip ederek üretim tesisimizde en son teknoloji'yi kullanmaktadır.

Tecrübeli üretim personelleri ve AR-GE ekibi ile uyumlu bir şekilde çalışarak sürekli olarak Kaliteli ve Dayanıklı ürünler için daima ilerleme kaydetmekte, ilerleme sonucunda Yüksek Kalite'yi ürünlerimize uygulamaktadır. Kurulduğu günden bugüne kadar müşteri portföyünü ve üretim sahasını genişleterek, çalışan sayısını arttırarak sektöründe 1 numara olma yolunda emin adımlara ilerleyen uzun süre önce yaptığı bayi çalışmaları sonucunda yapılanan 100'ü aşkın bayi ağı ile Türkiye'nin bir çok kitlesine ulaşmayı başarmış olup ve müşterilerine en iyi hizmeti sunmaktadır. Kendi sektöründe Türkiye'nin en geniş ürün modellerini tasarlayıp üretmektedir.

Biz Kara Mustafa Cengiz Tarım Makinaları, Kurulduğumuz günden sonra profesyonel iş anlayışımız, genç, dinamik kadromuz, insanlığa verdiğimiz değer, hedeflerimiz, inandığımız ilkelerden asla taviz vermeyen yapımız ve Türkiye çapında yaptığımız çalışmalarla bu sektörde yer almayı başardık.

Hedeflerimizde şuan çalışmasını başlattığımız Dünya Pazarına açılma yolunda ilerleme kaydetmekteyiz. Türkiye'de ilk defa dik yaylı kültivatör'ü geliştirip Biz Kara Mustafa Cengiz olarak üretmiştir. Her geçen gün AR-GE çalışmaları ile ürünlerimize bir yenisi daha eklenmektedir. Ve Misyonumuz olarak en üst kaliteyi yakalayarak ve en iyi sonuçlarla çiftçiye sunmaktadır. Firmamızdan satın almış olduğunuz bütün ürünlerimize 7/24 Teknik Destek hizmeti verilmektedir. Ürünlerimiz Garantilidir. Firmamız şuanda oğlu Yahya CENGİZ ve Yeğeni A.Kadir CENGİZ tarafından yönetilmektedir.

KARA MUSTAFA TARIM MAKİNELERİ

Yüksek kapasiteli siparişleriniz için
bizimle iletişime geçebilirsiniz

Zaman ve Yakıt

Kültivatörlerimiz daha fazla alanı daha az motor gücü ile işletme imkanı veren, uzun ömürlü malzemelerden imal edilmiştir PATENTLİ tasarıma sahiptir.

Dayanıklılık

Birinci sınıf özel malzemelerden imal edilmiş makinelerimizde kullanılan bütün parçalar Türkiye'nin önde gelen kuruluşlarından tedarik edilmektedir ve gerekli kalite standartlarına sahip sertifikalı ürünlerdir

Yaylı Sistem

Yaylı Kültivatörler hafif orta sertlikteki topraklarda, yaklaşık olarak 250mm toprak derinliğine ulaşarak toprağı havalandırmak ve gevşetmek maksadıyla kullanılmaktadır.

Isıl İşlem Kalitesi

Kültivatörlerimizde kullanılan bütün yedek parçaların aşınmalarda maruz kaldığında daha uzun ömürlü olması için deneyimli ekibimiz tarafından ısıl işlem prosesinden geçirilmektedir.

Modüler Gövde Tasarımı

Kolay montaj ve hızlı kurulum imkanı veren Kültivatörlerimizin yapısı modülerdir ve hem nakliye aşamasında hemde montaj aşamasında kullanıcı dostudur.

Yerli Üretim

Kültivatörlerimiz %100 kendi üretimimiz olup en kaliteli malzeme ve işcilik kullanarak makinelerimizin daha uzun ömürlü olmasını sağladık.

Tanıtım Filmimizi
izlemek için tıklayınız.

Online Katalogumuzu
incelemek için tıklayınız.